Lakeuden Sateenkaari ry:n hallitus vastaa yhdistyksen arjen pyörittämisestä ja hallinnosta.

Yhdistyksen hallitus:

Finelia Ahtola
finelia@lakeudensateenkaari.fi

Lotta Haapala
lotta@lakeudensateenkaari.fi

Hanna Hietikko
hanna@lakeudensateenkaari.fi

Johanna Lahdensuo, puheenjohtaja,
johanna@lakeudensateenkaari.fi

Julla Laurila, tiedottaja 
julla@lakeudensateenkaari.fi

Sanna Panula, varapuheenjohtaja
sanna@lakeudensateenkaari.fi

Noor Talvitie
noor@lakeudensateenkaari.fi

Otathan yhteyttä ensisijaisesti osoitteeseen info@lakeudensateenkaari.fi