Lakeuden Sateenkaari ry:n hallitus vastaa yhdistyksen arjen pyörittämisestä ja hallinnosta. Yhdistyksen perustamiskokouksessa valittu ja järjestäytynyt hallitus 2021:

Aisha Benahmed
aisha@lakeudensateenkaari.fi

Hanne Kallio
hanne@lakeudensateenkaari.fi

Johanna Lahdensuo, puheenjohtaja,
johanna@lakeudensateenkaari.fi

Julla Laurila, tiedottaja 
julla@lakeudensateenkaari.fi

Malla Marttala
malla@lakeudensateenkaari.fi

Sanna Panula, varapuheenjohtaja
sanna@lakeudensateenkaari.fi

Irena Ulvinen
irena@lakeudensateenkaari.fi

Otathan yhteyttä ensisijaisesti osoitteeseen info@lakeudensateenkaari.fi